Od niemal 15 lat kompleksowo i skutecznie pomagam w uzyskaniu najlepszej możliwej oferty kredytowej. Najlepsza to taka, która jest dopasowana do indywidualnych potrzeb oraz możliwości klienta – można powiedzieć – uszyta na miarę. Krok po kroku w zrozumiały sposób tłumaczę i pomagam przejść przez cały żmudny proces kredytowy.

"Jeżeli istnieje sposób, aby zrobić coś lepiej – znajdę go."

Opinie

Małgorzata

Pan Michał jest człowiekiem uprzejmym, pomocnym, rzeczowym, o wysokiej kulturze osobistej i ogromnej wiedzy merytorycznej. Pełen profesjonalizm oraz ogromna wiedza, dzięki której wyczerpująco odpowiadał na szereg pytań. We współpracy z Panem Michałem szczególnie wartościowe jest jego zaangażowanie w realizowanie procesu kredytowego oraz chęć pomocy w rozwiązywaniu problemów. Skorzystanie z usług Pana Michała było bardzo dobrą decyzją, ponieważ cała procedura przebiegła niezwykle sprawnie i bezproblemowo.

Klaudia

Polecam, rzetelny, otwarty do klienta. Udziela wyczerpujących, klarownych odpowiedzi na wszystkie pytania. Służy swoją profesjonalną usługą.

Jakub

Jak najbardziej polecam usługi Pana Michała w zakresie przeglądu najbardziej korzystnej oferty a następnie całego procesu przeprowadzenia przez wytyczne do kredytu hipotecznego. Przez opieszałość banku sam proces przyznania kredytu był długi natomiast Pan Michał za każdy razem kiedy było trzeba udzielał nam stosownych informacji, dzwonił gdzie trzeba i ogarniał temat w ekspresowym tempie. Co tydzień dostawaliśmy raporty odnośnie statusu wniosku oraz innych potrzebnych informacji - raczej wątpię że to standard wśród fachowców. Generalnie jeśli nie macie znajomego, zaufanego doradcy to jak najbardziej polecam Pana Michała, pomoże na każdym polu!

Anna

Pełen profesjonalizm, rzetelność oraz cierpliwość Michała jest nieoceniona dla zestresowanych klientów. Ogromna wiedza, doświadczenie, komunikatywność oraz szybkość reagowania w przypadku różnych zdarzeń np. gdy trzeba było załatwić dodatkowe dokumenty dla banku. Wszelkie moje wątpliwości i pytania były rozwiewane błyskawicznie. Serdecznie polecam współpracę z Michałem!

Paweł

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Michała, fachowo przedstawił oferty kredytowe z różnych banków i doradził który będzie dla mnie najbardziej korzystny. Polecam!

Tomasz

Korzystałem ostatnio z usług Pana Michała, wszytko objaśnione, wybrana najlepsza oferta, wszystko sprawnie i szybko, naprawdę polecam.

Bezpłatna pomoc finansowa

Analiza ofert bankowych dopasowana do potrzeb i możliwości klienta

Pomoc w organizacji niezbędnej dokumentacji kredytowej

Przeprowadzenie prze żmudny proces kredytowy. Wsparcie na każdym etapie

Dobór odpowiedniego ubezpieczenia

Wsparcie eksperckie biznesu

Możliwość spotkania w biurze lub u klienta